so 8. 10. 2011
Rytíři Kladno
3:9 1:5, 1:2, 1:2

Branky: Magasanik 2, Panchártek 2, Janoušek 2, Harkabus 2, Vinař.

8. října odcestovali žáci do Kladna. Toto město blízko Prahy vychovalo v letech minulých mnoho skvělých hokejistů. Úvod zápasu ale dlouholeté tradici absolutně neodpovídal. Byli to právě ústečtí, kteří mač rozehráli mnohem lépe a první třetinu vyhráli žlutomodří vysoko 5:1. Touto dobou asi i ten největší fanoušek Kladna tušil, že obrat v zápase bude velmi těžký.

Chtělo by se říci, že tento stav domácí hokejisty položí, ale opak byl pravdou. Kladenští se nechtěli s tímto „výpraskem“ smířit a snažili se s výsledkem něco udělat. To se úplně podle představ nepodařilo, alespoň ale ztlumili hostující kanonádu. Kladno vstřelilo druhou branku v zápase, Ústí přidalo další dvě. Po 40. minutách byl stav 2:7

Během přestávky trenér ústeckého týmu pochválil své svěřence za předvedený výkon, naopak kouč domácích se měl co ohánět, aby tým nabudil. Poslední perioda se dohrávala v klidném tempu, týmy nefaulovaly, o vítězi bylo již rozhodnuto. Branky padaly i v této třetině. Jednu dali domácí, dvě hosté, stejně tak, jako v třetině předcházející. Ústí nad Labem v tento den mělo hned čtyři hráče, kteří si připsali dva góly – Magasanika, Panchártka, Janouška a Haskubuse.