so 26. 11. 2011
Rytíři Kladno
13:2 4:0, 3:1, 6:1

Branky: Janoušek 3, Harkabus 3, Bláha 2, Magasanik, Panchártek, Gašpar, Tůma, Vinař.

26. Listopadu se v ústecké Zlatopramen Areně konal zápas mezi Ústím a Kladnem. Lvíčci, jak si ústecká mláďata říkají, začali velmi dobře. Báječně se na soupeře připravili a vyplynula z toho hra, která se domácím líbila. Dvacetiminutovka s číslem jedna skončila výsledkem 4:0.

Během krátké přestávka hokejisté stačili sotva doplnit tekutina a ozvala se píšťalka sudího – začala druhá třetina. I této části hry měli domácí převahu, svého soupeře pustili de facto do jedné šance. Bohužel pro Ústí, ji dokázali hosté využít. To mrzelo žlutomodré jen chvilku, protože záhy vstřelili další branky a soupeři unikly na rozdíl 7:1.

Hostujícímu týmu nevycházelo vůbec nic, což dokumentuje vstup do poslední třetiny, který byl velmi nepovedený. Naopak domácí byli pány ledu a zcela jasně dominovali. Třetí třetina přinesla neustále útoky na branku hostů. Zápas skončil rozebráním hry Kladna. Ústí vyhrálo 13:2.