pá 16. 3. 2012
HC Draci Bílina
7:9 4:4, 2:3, 1:2

Branky: Janoušek 2, Magasanik 2, Havlík, Harkabus, Bláha.

Pod hrad Střekov přijeli hokejisté Bíliny, aby zde sehráli další zápas. Úvodní třetina přinesla poměrně rychlý hokej, který nebyl ochuzen o krásné momenty a branky. Diváci, povětšinou rodiče hráčů, byli svědky napínavého zápasu, po první třetině byl stav nerozhodný 4:4.

V této části hry se pomalu ale jistě začal mezi oběma týmy tvořit rozdíl. Lépe na tom byli hosté, ti byli o něco rychlejší a u puku byli vždy dříve. Druhou třetinu vyhrála Bílina 3:2 a ujala se v zápase vedení 7:6.

V poslední třetině byl k vidění naprosto stejný hokej jako v té předchozí. Ústí marně dobývalo branku soupeře. Gólman Bíliny inkasoval jen jednou, domácí brankář za svá záda propustil dvě střely. Ústí padlo 7:9. Za žlutomodré dvakrát skórovali Janoušek a Magasanik, po brance přidali Havlík, Harkabus, Bláha.