Ústí nad Labem – Na sever Čech přicestovali Medvědi z Berouna pouze se třinácti hráči do pole, tedy necelé tři kompletní pětice. Utkání rozhodla již první třetina, kterou Lvíčata vyhrála 3:0. V poslední minutě hry dovršil Famil Amirov hattrick. Domácí nakonec vyhráli 8:2
ne 6. 1. 2013
Medvědi Beroun 1933
8:2 2:0, 3:0, 3:2

Branky a nahrávky: 1. Amirov (Tůma), 16. Rubeš (Amirov, Buchtela), 20. Amirov (Vytejček), 24. Ozom (Magasanik), 39. Loukota (Rubeš), 43. Magasanik, 55. Drha (Zdvořáček, ozom), 60. Amirov (Tůma). Rozhodčí: Danylets - Wohlrab, Tauš. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. Diváci: 137. Střely na branku: 69:40. Průběh utkání: 6:0, 6:2, 8:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvedělík – Spálenka, Buchtela, Komár, Loukota, Kába, Vytejček, Moucha, Drha, Vaněk, Leitner, Amirov, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Magasanik, Kubín, Ozom

Medvědi Beroun 1933: Smíšek – Vidím, Pivovarči, Řepka, Kolaja, Sýkora, Hrabár, Šanda, Novák, Straka, Resl, Rejzek, Nejepsa, Veselý

Již v čase 0:51 našla Tůmova přihrávka Amirova, který se nemýlil. Skórující hráč měl z gólu takovou radost, že při oslavě samou radostí upadl. Tento moment vypadal dost komicky. V 16. minutě se po krásné akci prosadil Rubeš, asistenci si připsali Amirov a Buchtela. Poslední branku si v této třetině připsal Amirov. Za stavu 3:0 skončila první třetina.

Ve 24. minutě skórovali domácí znovu. Pěknou střelou se prezentoval Ozom. Hra se odehrávala zejména ve středním pásmu. Oba týmy se hodně snažily skórovat. Hrdinou druhé dvacetiminutovky byl gólman Smíšek, protože pochytal mnoho velkých šancí domácích hokejistů. Dvě minuty před koncem pátý gól Ústí vstřelil Loukota. Po dvou třetinách byl stav 5:0.

V čase 42:27 zařídil šestou branku Lvíčat Magasanik. Domácí byli po celou dobu zápasu lepším týmem. Ve 46. minutě přišel Zvědělík o čisté konto. Nejepsa vleže tečoval střelu jednoho ze spoluhráčů. Vstřelená branka vlila do žil hostujících hráčů energii. Krátce před polovinou třetiny kapitulovat Zvědělík znovu. Novák upravil na 6:2. Žlutomodří nenechali nic náhodě a udeřili znovu. Drha využil Zdvořáčkovu přihrávku. Poslední slovo si vzal Amirov, který zkompletoval hattrick a stanovil konečný stav zápasu. Ústí přehrálo Beroun 8:2.