Ú s t í n/L. - V rámci 10. kola ligy staršího dorostu Slovan přivítal na domácím ledě tým HC Kobra Praha. Ve vyrovnaném utkání se domácím nepodařilo uhlídat těsné vedení 2:1 a v poslední minutě základní hrací doby inkasovali vyrovnávací branku. O svém vítězství tak rozhodli až v samostatných nájezdech. Autorem vítězné branky se stal Martin Pulda a ústečtí dorostenci si do tabulky připsali cenné dva body.
pá 23. 10. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Slovan Ústí nad Labem
HC Kobra Praha
3:2sn 1:0, 1:1, 0:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 2. Tomáš (Veselý), 23. Veselý (Magasanik, Pulda), roz. nájezd Pulda - 22. Doležal (Wunsch), 60. Kovář (Brandejský). Rozhodčí: Kloub - Ptáček, Folk. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Diváci: 124. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3.

HC Slovan Ústí nad Labem: Dobiáš - Tošnar, Brňák, Vytejček, Vico, Moucha, Opočenský, Tomáš, Magasanik, Veselý, Hruška, Pulda, Kundrát, Kordule.

HC Kobra Praha: Krása - Štěpánek, Brandejský, Rittig, Fiala, Doležal, Hodonský, Král, Kovář, Kratochvíl, Lukáš, Vávra, Gnusin, Wunsch.

Ohlasy trenérů

Vít Borůvka (HC Slovan Ústí nad Labem):
„Já si myslím, že to bylo vyrovnané utkání, i když nás soupeř v některých částech převyšoval. Na druhou stranu my jsme to doháněli bojovností. Je škoda, že jsme byli tak blízko ke třem bodům a máme dva, ale i za ty dva body jsme rádi.“

František Štěpánek (Kapitán týmu HC Kobra Praha):
„Myslím si, že jsme mohli vyhrát, protože jsme dle mého názoru byli dvě třetiny lepší. Nedokázali jsme dát góly a naopak nám to tam dvakrát spadlo, to bylo hodně smutný. Jsme rádi za bod, protože to, co nakonec rozhodčí předvedlo pro nás nebylo dobré.“

Sdílet článek na sociálních sítích

Starší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže