Ú s t í n/L. - Na ledě ústeckého zimního stadionu se odehrálo derby mezi Slovanem a Stadionem. Úvodní třetina přinesla dvě branky, po jedné na každé straně. Prostřední dějství výrazně ovlivnilo průběh zápasu, Ústí ho vyhrálo 3:2. Ve třetí třetině znovu padly dva góly. Slovan v posledním zápase přípravy porazil Litoměřice 5:4.
pá 4. 9. 2015
Ústecký Slovan s.r.o.
HC Stadion Litoměřice
5:4 1:1, 3:2, 1:1

Branky a nahrávky: 15. Macek (Navarra, Kopta), 25. Kopta (Macek, Navarra), 30. Patzelt, 40. Amirov (Patzelt), 47. Kopta (Macek) – 15. Chlum (Hylena), 28. Černý (Šikner, Chlum), 38. Hylena (Chlum), 60. Minka (Chlum). Rozhodčí: Zítka - Loskot, Kába.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina – Trončinský, Loukota, Procházka, Michajličenko, Hucek, Zdvořáček – Navarra, Kopta, Macek, Koval, Patzelt, Amirov, Drha, Ozom, Pospíšil

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Novotný, Zedek, Šikner, Kejmar – Vilček, Sýkora, Ransdorf, Chlum, Hylena, Černý, Winnerlich, Minka

Ohlasy trenérů

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem):
„Samozřejmě utkání hodnotíme kladně, protože jsme jej vyhráli. I když je to jen jeden z přípravných utkání, jsme rádi, že se nám to i přes drobné komplikace na konci povedlo dovést do vítězství. Hra dopředu není špatná, dáváme dost branek, ale musíme hlavně zlepšit defenzivu. Na hru do obrany se zaměříme na tréninku a budeme tomu věnovat více času."

Jan Fišera (HC Stadion Litoměřice):
„Na nás už se projevilo, že máme druhý zápas ve dvou dnech s dvanácti hráči. Ke konci už jsme neměli sílu stav utkání otočit. Trápí nás individuální chyby po kterých dostáváme příliš mnoho gólů. Musíme zapracovat na obraném pásmu, na pohybu a na obsazování našeho brankoviště. Prostě zlepšit celou obranu."

Sdílet článek na sociálních sítích

Junioři

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže