Ú s t í n/L. - Severočeské derby bylo na programu na zimním stadionu v Ústí nad Labem. Slovan se střetl s Litvínovem. Slovan se po první třetině dostal do vedení 2:1, které v poslední části hry navýšil. Nakonec se Ústí nad Labem raduje z výhry 5:2.
čt 11. 8. 2016
Ústecký Slovan s.r.o.
HC Verva Litvínov
5:2 2:1, 0:0, 3:1

Branky a nahrávky: 16. Čermák (J. Tůma, Šešina), 18. Šešina (Čermák), 44. Čermák (J. Tůma), 49. Magasanik (Čermák, J. Tůma), 54. Tot (Costa) – 12. Myšák (Stehlík, Kysela), 43. Myšák (Baláž, Stehlík) Rozhodčí: Knapík – T. Mareš, Řežábek. Vyloučení: 3:6. Využití: 2:0. Diváci: 91. Střely na branku: 33:32.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke (Kmoch) – Kolbaba, Šešina, Sitár, Magasanik, Janda, Kříž – J. Tůma, T. Čermák. Dohnal – V. Tůma, Šindelář, Janoušek – J. Čermák, Costa, Tot

HC Verva Litvínov: Žák (32. Haspra) – Najman, Baláž, Kitzberger, Jonák, Žítek, Miškovič, Kroupa – Myšák, Kysela, Stehlík – Šarlinger, Limanovský, Beran – Fišer, Kubát, Nikl.

Ohlasy trenérů

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem): Odehráli jsme první utkání, jsme rádi za výhru. Hráči předvedli slušný výkon, odmakali to. Když budeme takhle pracovat dál, tak nás to bude v sezóně posouvat vpřed.
Radim Skuhrovec (HC Litvínov): Blahopřeji soupeři k výhře. Byl dnes lepší a týmovější. My jsme sem přijeli a nevím z jakého důvodu v našem táboře panovalo podcenění. Ústí hrálo lépe. Těším se na další zápas se Slovanem. Zápas se hraje v Litvínově, utkání doma nám ukáže, jak na tom jsme.
Sdílet článek na sociálních sítích

Mladší dorost

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže