Žáci ústecké šesté třídy dokázali v dalším zápase na ledě soupeře přehrát Bílinu. O své výhře rozhodli ve druhé třetině, během níž se dostali do vedení 5:3, ve třetí třetině náskok zvýšili. Ústí vyhrálo 6:3.
so 26. 10. 2019
HC Draci Bílina
3:6 3:2, 0:3, 0:1

Branky a nahrávky: 3. Socháň (Knotek, Markl), 4. Milichovský, 10, Bačík (Markl) - 8. Pavlas (Taneček), 10. Hanusch (Rulák, Šilhavý), 34. Rulák (Císařovský), 38. Hanusch (Šorf), 40. Rulák (Taneček), 58. Taneček (Hanusch) . Rozhodčí: Vozár, Vozár. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:2. Diváci: 52.

HC Draci Bílina: Korkeš (34. Rouček) - Sichrovský, Eisner, Foršt, Markl - Bína, Chot, Bačík, Očko, Rytíř, Hojer, Knotek, Sucháň, Milichovský

Ústecký Slovan s.r.o.: Pilný - Nademlejnský, Horyna, Šilhavý, Rulák, Maršálek, Císařovský, Šorf, Pavlas, Taneček, Pavlík, Goschala, Weiss, Porožňák, Hanusch