Děčín - v rámci 4. kola vyjeli šesťáci na led Děčína. Hned během první třetiny se ujali velikého vedení v podobě šesti branek. Druhá třetina pokračovala v podobném tempu. Jen těsně Slovan nedosáhl na magickou hranici 20 gólů a po výhře 19:2 odjíždí z Děčína se třemi body.
so 26. 9. 2020, ZS Děčín
HC Děčín B
2:19 1:7, 1:8, 0:4

Branky a nahrávky: 13. Jireš, 24. Keleši (Jireš) - 2. Maršálek (Hečko), 7. Maršálek (Růžička), 10. Huja (Šedý, Zuna), 11. Loukota (Růžička), 13. Weiss (Šedý), 14. Pavlas (Loukota), 18. Hečko (Loukota), 24. Krinert, 26. Zuna, 28. Růžička, 33. Šilhavý (Patrmanová), 35. Dvořák, 36. Šilhavý (Dvořák), 39. Hečko (Růžička, Pavlas), 40. Dvořák, 56. Weiss (Růžička), 56. Pavlas (Loukota), 59. Huja, 60. Loukota. Rozhodčí: Filip Černohorský, Tomáš Arnold. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8, 2:8, 2:19.

HC Děčín B: Baumová - Domes, Jakeš, Böhme - Keleši, Seifert, Jireš, Keleši, Doležal, Vičan, Chaluš, Panoška

Ústecký Slovan s.r.o.: Hauzner - Maršálek, Loukota, Dvořák, Hůlka, Šilhavý, Klikar - Huja, Pavlas, Krinert, Zuna, Hečko, Patrmanová, Růžička, Weiss, Šedý