Ú s t í n/L. - v rámci 5. kola přivítali šesťáci na domácí půdě celek z Litoměřic. Utkání bylo v režii jednoho celku. Slovan během první třetiny odskočil o dva góly. Ve druhé periodě přidali ústečtí borci ještě další tři branky. V poslední třetině už si jen pohlídali výsledek a na domácí půdě tak vybojovali 3 body.
so 3. 10. 2020, ZS Ústí n. L.
HC Stadion Litoměřice
5:0 2:0, 3:0, 0:0

Branky a nahrávky: 10. Huja (Zuna), 14. Kapusta (Šedý, Hečko), 34. Kapusta (Hečko), 35. Růžička (Zuna, Pavlas), 39. Šedý (Huja). Rozhodčí: Michal Biedermann, Lukáš Sajdl. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 5:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Hauzner - Maršálek, Loukota, Huja, Zikmund, Dvořák, Hůlka - Nademlejnský, Pavlas, Krinert, Zuna, Hečko, Patrmanová, Růžička, Kapusta, Klikar, Šedý

HC Stadion Litoměřice: Kupsa - Trunec, Burnus, Vavák, Cimrman, Novotný - Hamouz, Prokůpek, Vysoký, Wippler, Bartel, Škoula, Černý, Punčochář, Mácha, Hodek