Děčín - K druhému utkání ve dvou dnech vyrazili sedmáci na led Děčína. Oslabená sestava Děčína, čítající pouze tři obránce, se relativně držela první dvě třetiny. V té třetí se už ale nezmohla k ničemu a ústečtí zastavili svůj gólový účet na čísle deset. Hattrick dovršil v poslední minutě Jirota, dvě branky přidal Zikmund a po jedné trefě přispěli Loukota, Kapusta, Zuna, Hůlka a Šedý.
ne 31. 10. 2021
HC Děčín
2:10 1:2, 1:3, 0:5

Branky a nahrávky: 20. Hynčica (Domes), 36. Svoboda (Hynčica) - 18. Zikmund (Šedý), 19. Loukota (Šedý), 21. Jirota (Kapusta), 26. Kapusta (Partmanová, Hůlka), 38. Jirota, 42. Zikmund (Partmanová), 45. Zuna, 50. Hůlka, 60. Šedý, 60. Jirota. Rozhodčí: Liška, Čamra. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:10.