Ptejte se

Roman Navarra

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 10 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin 26. 6. 2017, 21:35
Ahoj Romane, chci se zeptat, zda-li máš nějaký vysněný team, angažmá, do kterého by jsi se chtěl dostat?
V nadcházející sezóně přeji, ať ti to střílí....
Martin


Odpověď:Ahoj Martine, tak samozřejmě mám vysněný tým, rád bych si zahrál za tým HC Sparta Praha nebo za Washington Capitals, ale tam vede obrovsky dlouhá cesta a velký kus práce. Momentálně se soustředím tady na Slovan. Díky moc.
Pavel Končel 16. 6. 2017, 07:50
Romane budeš ještě hrát občas za Děčín? Jsi výborný hráč..Pavel

Odpověď:Zdravím Pavle, to záleží na vedení, co se mnou plánují. Pro mě je priorita samozřejmě hrát tady za Slovan.
Gustav Ruprt 16. 6. 2017, 10:59
Ahoj Romane, chtěl bych se zeptat, jestli letos budeš fasovat Fisherky? Nebo ti daji konečně nějaké pořádné hokejky? Ať to šlape, s pozdravem Gustav

Odpověď:Ahoj Gustave, to já sám zatím nevím. Záleží na klubu, jaké hole nám objedná. Děkuji, snad to bude šlapat.
Ludvík Hastrmann 15. 6. 2017, 15:27
Ahoj Romane, jaké máš cíle pro následující sezónu? S kým bys chtěl nejraději hrát? Díky za odpověď Ludva

Odpověď:Ahoj Ludvo, mezi mé osobní cíle v téhle sezoně je probojovat se do základní sestavy a odehrát co nejvíce minut na ledě a být platným hráčem… Tak jsou hráči, kteří Vám sedí více a kteří méně. Vybírat si s kým bych nejraději chtěl hrát je těžké, každý hráč má nějaké své pro a proti.
Josef Žďárek 15. 6. 2017, 15:17
Tvůj nejlepší nebo spíše gól, na který nezapomeneš?


Odpověď:Ahoj, určitě gól na který nezapomenu je ten, který sem dával ve 4. zápase v sérii s Kladnem předloňské play-off. Byl to zároveň můj první v seniorském hokeji.
Zdeněk Konrát 15. 6. 2017, 15:35
Ahoj Romane, co říkáte na spoluhráče Jana Hucka? Má kvality se prosadit do A týmu? Minulý rok se mi v přípravě hrozně líbil, rád bych ho viděl dále. Mohl by to být náš novodobý Honza Klobouček

Odpověď:Zdravím, tak s Hucínem hraju od mala a myslím si, že když se bude snažit a makat, tak má na to nakouknout do A-Týmu. Záleží také na tom, jak odehraje přípravné zápasy, určitě mu to přeju.
petr 15. 6. 2017, 16:22
Ahoj Romane, jak trávíte páteční večery? Chodíte někam se pobavit, nebo jste doma s rodinou či přítelkyní?

Odpověď:Ahoj Petře, páteční večery v sezóně trávím nejčastěji doma u filmu nebo s nějakou knihou. Mimo sezónu hrajeme pátek večer s klukama futsal a poté chodíme někam na dobré jídlo.
Petr Grýbr 15. 6. 2017, 18:35
Zdravím Romčo, chtěl bych se zeptat, jak jde příprava na novou sezonu? Doufám, že do toho dáš srdíčko! S pozdravem tvůj Peťula

Odpověď:Zdravím Péťo, tak suchou přípravu už máme s klukama za sebou. Teď nás čeká náročná příprava na ledě, tak doufám, že se dobře připravíme na celou sezonu a budeme podávat stabilně dobré výkony.
Petr Straka 15. 6. 2017, 20:58
Ahoj Romane.. co říkáš na hokej v Ústí nad Labem. A co říkáš na ty mladé kluky v týmu? Hraješ i jiný sport? Měj se Petr

Odpověď:Ahoj Petře, tak hokej v Ústí nad Labem má za sebou teď těžké časy, ale doufáme, že už to bude jenom lepší a hokej v tomto městě půjde nahoru. Tak já sám jsem taky ještě mladý, ale všichni se snažíme předvádět nejlepší výkony a posunout se hokejově na lepší úroveň. Mimo hokej se věnuju také hokejbalu a futsalu, ale to jenom mimo sezónu a rekreačně.
Kateřina Včelová 15. 6. 2017, 22:32
Ahojky Romčo, líbí se ti v Ústí? Jaký je tvůj vysněný tým? A s kým a v jaké lajně by jsi chtěl hrát? Je v Ústí dobrý kolektiv? A jak se ti líbí v ústecké kabině? Káťa

Odpověď:Ahoj Káťo, samozřejmě, že se mi UL líbí. Bydlím tady od narození a mám to tady rád. Každý má nějaký vysněný tým a mezi ty mé patří v Čechách určitě Sparta Praha a v zahraničí to bude Washington Capitals. Tak je jasné, že bych chtěl hrát v co nejvyšší lajně, ale to záleží hlavně na mě, jaké budu podávat výkony a taky na trenérech. Tak v kabině se mi líbí a máme tu dobrý kolektiv, snad nám to vydrží do konce sezony, protože parta je základ úspěchu.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže