A-tým
Mládež
st 28. 2. 2024
Děčín
Ústí n. L.
5:0
so 2. 3. 2024
Chomutov
Ústí n. L.
6:1
út 5. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
3:4
čt 7. 3. 2024
Benátky n. J.
Ústí n. L.
3:4pp
so 9. 3. 2024
Ústí n. L.
Benátky n. J.
6:8
Klub
Zimní stadion
Reklama
Slovan pomáhá
Slavní odchovanci
Ochrana osobních údajů
Vstupenky
Jednorázové vstupenky
Permanentní vstupenky
Návštěvní řád
A-tým
Soupiska
Realizační tým
Změny v kádru
Statistiky
Zápasy
Přípravná utkání
Mistrovská utkání
Tabulka
Mládež
Realizační týmy
Vedení klubu
Rozcestník mládeže
Nábor mládeže
Redakce mládeže
Pravidla pro placení příspěvků v sezóně 2024-2025
Informace pro rodiče - Úrazové pojištění
Informace o zpracování osobních údajů
Souhlas o zpracování osobních údajů pro marketingové účely
Filozofie a kodex klubu
Fanzone
Download
Ptejte se
Multimedia
Fotogalerie
Videa
Partneři
Rozpis ledu
Archiv
Archiv článků
Archiv aktualit
Krajský přebor přípravek 2003/04 - 4. třída
Zobrazit:
pouze doma
|
pouze venku
|
vše
ne 14. 9. 2003
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Slovan Louny
11:4
ne 28. 9. 2003
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Děčín
7:1
ne 12. 10. 2003
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Stadion Litoměřice
9:1
ne 9. 11. 2003
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Teplice Huskies
8:2
ne 23. 11. 2003
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Draci Bílina
2:1
ne 7. 12. 2003
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Česká Lípa
3:1
so 10. 1. 2004
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Slovan Louny
3:2
ne 18. 1. 2004
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Verva Litvínov
0:5
pá 30. 1. 2004
Ústecký Slovan s.r.o. - Piráti Chomutov
1:4
ne 1. 2. 2004
Ústecký Slovan s.r.o. - HC Energie Karlovy Vary
4:3
4. třída
Soupiska
Zápasy
Sezóny
CCM Malá Liga - 4. třída 2023/2024
Minihokej 2021/22 - 4. třída
Minihokej 2020/21 - 4. třída
Krajská liga žáků 2019/20 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2018/19 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2017/18 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2014/15 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2013/14 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2012/13 - 4. třída
Krajská liga přípravek 2011/12 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2010/11 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2009/10 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2008/09 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2007/08 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2006/07 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2005/06 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2004/05 - 4. třída
Krajský přebor přípravek 2003/04 - 4. třída
Hlavní partneři
Významní partneři
Mediální partneři
Partneři mládeže