Mládež - 7. třída

Z7: Slovan několikrát vedl, nakonec rozhodla 56. minuta pro Energii

Karlovy Vary - Ve skupině o postup narazili ústečtí sedmáci na své vrstevníky z Karlových Varů. Většinu utkání byl Slovan ve vedení, ještě pět minut před koncem byl blíže třem bodům. Soupeř dokázal ale skórovat dvakrát v padesáté šesté minutě, skóre otočil a v závěru navýšil na konečných 12:7. Za Ústí se dvakrát trefil Jirota, po jedné brance přidali Kapusta, Šedý, Huja, Růžička a Zikmund

Z7: Slovan se prosadil až v závěrečné třetině, na Plzeň nestačil

Ú s t í n/L. - V prvním utkání tohoto roku přivítali ústečtí sedmáci na svém ledě soupeře z Plzně. Plzeňští šli v první třetině do vedení, v té druhé náskok navýšili a v průběhu třetí třetiny vedli chvíli o pět branek. Slovan snížil díky trefám Růžičky a Jiroty, na body to ovšem nestačilo.

Z7: Víkend s pražskými S vyšel bodově naprázdno

Praha - Po souboji s pražskou Slavií nevyšel ústeckým sedmákům ani souboj proti Spartě Praha. Slovan sice držel krok delší dobu, do sedmnácté minuty platil stav 1:1 díky brance Zikmunda. Poté již ale soupeř odskočil a nakonec si na domácím ledě připsal výhru 9:1. Další zápasy čekají sedmáky až po novém roce.

Z7: V prvním utkání nadstavbové části nestačili sedmáci na pražskou Slavii

Ú s t í n/L. - Po odehrání základní části byly sedmákům naplánovány zápasy o postup do další fáze soutěže. V tom prvním přivítali na svém ledě mladíky pražské Slavie, která utkání rozhodla hned v první třetině, kterou vyhrála o pět branek. Nakonec si Pražané odvezli tři body za výhru 9:2, za Slovan snížili postupně Loukota a Kapusta.

Z7: Tři body vezou mladíci z Kadaně

Kadaň - K druhému utkání ve dvou dnech cestovali sedmáci do Kadaně, kde sehráli se soupeřem napínavou bitvu, která nepřinesla moc branek. Ústečtí byli vždy o branku napřed, díky dvěma zásahům Jiroty. Pět minut před koncem se o vítězný gól postaral Loukota.

Z7: Po dramatické bitvě berou sedmáci s Litvínovem bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí sedmáci hostili v sobotním utkání na svém ledě soupeře z Litvínova, ten dokázal ve druhé třetině odskočit ve skóre. Ústeckým se ovšem povedlo, i zásluhou čtyř branek Jiroty, manko nakonec úplně smazat a oba týmy se tak rozešly s remízou 7:7. Za Slovan se čtyřikrát trefil Jirota. Po jedné brance přidali Zuna, Kříž a Zikmund.

Z7: Utkání proti Karlovým Varům sedmákům nevyšlo

Ú s t í n/L. - V sobotním zápase hostili ústečtí mladíci soupeře z Karlových Varů, ten sice přijel v omezeném počtu, domů se ale vrací se třemi body. Za Slovan se prosadili Zikmund a Šedý, soupeř skóroval hned osmkrát, z toho dvakrát v přesilové hře a dokonce čtyřikrát při vlastním oslabení.

Z7: Poslední říjnový víkend je šestibodový

Děčín - K druhému utkání ve dvou dnech vyrazili sedmáci na led Děčína. Oslabená sestava Děčína, čítající pouze tři obránce, se relativně držela první dvě třetiny. V té třetí se už ale nezmohla k ničemu a ústečtí zastavili svůj gólový účet na čísle deset. Hattrick dovršil v poslední minutě Jirota, dvě branky přidal Zikmund a po jedné trefě přispěli Loukota, Kapusta, Zuna, Hůlka a Šedý.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže