Mládež - 9. třída

Z9: Slovan vstřelil Chomutovu šest branek

Ú s t í n/L. - Ústí nad Labem dokázali v dalším zápase porazit svého soupeře. Žáci deváté třídy přehráli v derby Chomutov 6:4. Patrik Hendrych prožil povedený zápas, připsal si čtyři kanadské body. Vstřelil tři branku a jednu pro své spoluhráče připravil.

Z9: Slovan padl s Litvínovem

Litvínov - Žáci ústecké deváté třídy prohráli v severočeském derby s Litvínovem vysoko 3:9. Za žlutomodré se dokázali prosadit dvakrát Hendrych a jednu branku vstřelil Šafařovský.

Z9: Slovan doma porazil Karlovy Vary

Ú s t í n/L. - Povedený zápas odehráli na svém ledě žáci ústecké deváté třídy. Na severu Čech dokázali porazit Karlovy Vary 4:2. Dvěma góly se na tom podílel Jan Kurnat.

Z9: Slovan nestačil na Wolves Plzeň, prosadil se Šafařovský

Plzeň - Žáci ústecké deváté třídy nastoupili k dalšímu zápasu, představili se na ledě Plzně, kde vyzvali Wolves. Jedinou branku Slovanu zaznamenal Jan Šafařovský. Jeho gól stanovil konečný výsledek na 1:6 z pohledu Ústí.

Z9: Slovan padl v prodloužení se Spartou

Ú s t í n/L. - Žáci ústecké deváté třídy sehráli dramatický zápas proti Spartě. Utkáni dospělo až do prodloužení, ve kterém rozhodli hosté. V čase 62:52 překonal domácího brankáře Maříka Daniel Novotný.

Z9: Slovan inkasoval na Slavii jedenáct gólů

Praha - Venkovní zápas se žákům ústecké deváté třídy nepovedl. V Praze inkasovali od hokejistů Slavie jedenáct branek. Sami se prosadit nedokázali, a tak prohráli vysoko 0:11.

Z9: Slovan nestačil na Plzeň, inkasoval deset branek

Ú s t í n/L. - Domácí zápas se žákům ústecké deváté třídy nepovedl podle představ. Od Plzně inkasovali deset branek a prohráli 4:10. Za Slovan se dvakrát prosadili Aleš Pavlas a Patrik Hendrych.

Z9: Slovan v domácím prostředí podlehl Litvínovu

Ú s t í n/L. - Severočeské derby vyhrál hostující Litvínov. Ústí nad Labem na svém ledě podlehlo svému soupeři 1:4. Jedinou ústeckou branku dokázal vstřelit v čase 51:07 Michal Kváš po přihrávkách Jana Šafařovského a Patrika Hendrycha.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže