Mládež - 9. třída

Deváťáci berou bod po prohře v prodloužení se Slaným. Zůstávají v boji o extraligu

Ú s t í n/L. - Do Ústí nad Labem zavítal soupeř ze Slaného. První zápas vyhrálo Slaný vysoko 11:1. Domácím se však povedlo vytvořit tří brankový náskok, ale hosté jej v závěru během krátké chvíle smazali a v prodloužení vstřelili vítěznou branku. Deváťáci Slovanu tak berou z utkání pouze bod. Poslední zápas nadstavby čeká naše deváťáky v neděli proti Litoměřicím, kdy půjde o přímý souboj o druhé místo, které by nám zajistilo účast v závěrečném play-off o účast v extralize.

Brankářka Slovanu Veronika Ortová obléká dres národního týmu

Rakousko, Spittal an der Drau - Brankářka Veronika Ortová chytá ve Slovanu za 9. třídu. Nyní si tato mladá brankářka vysloužila nominaci do reprezentace a má možnost obléct dres nejcennější, tedy dres národního týmu. Veronika Ortová obdržela pozvánku na Evropský olympijský festival mládeže v Rakousku, kde působí ženský národní tým U16. Jaké jsou dojmy Veroniky z právě probíhající akce a jak moc si váží šance reprezentovat Českou republiku? To se dočtete v našem rozhovoru.

Mistrovství světa U18 byla super akce a velká zkušenost, říká obránkyně Slovanu Veronika Hujová

Rakousko, Spittal an der Drau - Veronika Hujová obléká ve Slovanu dres 9. třídy. Nedávno se však vrátila z ženského MS U18, kde startovala vůbec poprvé v kariéře. Aktuálně obléká český národní dres znovu. Obránkyně Slovanu reprezentuje Českou republiku na aktuálně probíhajícím Evropském olympijském festivalu mládeže v Rakousku. S jakými dojmy přijela ze svého prvního mistrovství světa a jak si užívá další akci národního týmu? To si můžete přečíst v našem rozhovoru.

9. třída: Trenér Lukáš Místecký hodnotí dosavadní část sezony

Ústí nad Labem - Lukáš Místecký trénuje ve Slovanu dorostence, 9. třídu a 3. třídu. Krom toho má v rámci Slovanu také na starost projekt Pojď hrát hokej. V aktuálním rozhovoru se zaměříme na 9. třídu. Jak se jí daří, jaké talenty má Slovan v poslední žákovské kategorii?

Z9: Slovan vstřelil Chomutovu šest branek

Ú s t í n/L. - Ústí nad Labem dokázali v dalším zápase porazit svého soupeře. Žáci deváté třídy přehráli v derby Chomutov 6:4. Patrik Hendrych prožil povedený zápas, připsal si čtyři kanadské body. Vstřelil tři branku a jednu pro své spoluhráče připravil.

Z9: Slovan padl s Litvínovem

Litvínov - Žáci ústecké deváté třídy prohráli v severočeském derby s Litvínovem vysoko 3:9. Za žlutomodré se dokázali prosadit dvakrát Hendrych a jednu branku vstřelil Šafařovský.

Z9: Slovan doma porazil Karlovy Vary

Ú s t í n/L. - Povedený zápas odehráli na svém ledě žáci ústecké deváté třídy. Na severu Čech dokázali porazit Karlovy Vary 4:2. Dvěma góly se na tom podílel Jan Kurnat.

Z9: Slovan nestačil na Wolves Plzeň, prosadil se Šafařovský

Plzeň - Žáci ústecké deváté třídy nastoupili k dalšímu zápasu, představili se na ledě Plzně, kde vyzvali Wolves. Jedinou branku Slovanu zaznamenal Jan Šafařovský. Jeho gól stanovil konečný výsledek na 1:6 z pohledu Ústí.

Hlavní partneři

Významní partneři

Mediální partneři

Partneři mládeže