Mládež - 9. třída

Z9: Slovan v domácím prostředí podlehl Litvínovu

Ú s t í n/L. - Severočeské derby vyhrál hostující Litvínov. Ústí nad Labem na svém ledě podlehlo svému soupeři 1:4. Jedinou ústeckou branku dokázal vstřelit v čase 51:07 Michal Kváš po přihrávkách Jana Šafařovského a Patrika Hendrycha.

Z9: Slovan nestačil na Vary, rozhodla druhá třetina

Karlovy Vary - Na tréninkové ploše karlovarské KV Areny nastoupili žáci ústecké deváté třídy proti Energii. I když se Slovan dostal do vedení, tak svému soupeři podlehl vysoko 2:9. O vývoji zápasu rozhodla druhá třetina, kterou žlutomodří prohráli 0:6.

Z9: Ústí podlehlo Pilsen Wolves

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída podlehla v rámci nadstavby týmu Pilsen Wolves 1:4. Za domácí se trefil pouze kapitán Patrik Hendrych. Díky jeho brance Slovan vedl, ale pak se čtyřikrát trefili soupeři.

Z9: Slovan nestačil na Spartu

Praha - V rámci druhého kola nadstavby cestovala ústecká devátá třída do Prahy, kde nastoupila proti Spartě. Pražené dokázali v zápase vyhrát 5:2, za Ústí se trefili Šustík a Kváš.

Z9: Hattrick Šafařovského nestačil, Ústí podlehlo Slavii

Ú s t í n/L. - Ani tři góly Jana Šafařovského nestačili ústeckým hokejistům k tomu, aby porazili Slavii Praha. Pražené na severu Čech dokázali vyhrát těsně 5:4. Rozhodující branku vstřelili v poslední minutě hry.

Z9: Ústí nad Labem porazilo těsně Chomutov

Chomutov - Ústecká devátá třída dokázala v severočeském derby porazit Chomutov 4:3. Vítěznou branku zaznamenal ve 49. minutě Patrik Hendrych.

Z9: Slovan nasázel Sokolovu devět branek

Sokolov - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát v Sokolově nad Baníkem. Slovan se v zápase prosadil devětkrát, a po jeho konci oslavil výhru 9:2.

Z9: Slovan neudržel dvoubrankový náskok a padl

Ú s t í n/L. - Slovan si v zápase proti Litvínovu vypracoval dvoubrankové vedení, které nedokázal udržet a ve třetí třetině o výhru přišel. V severočeském derby se radovali hokejisté Litvínova z výhry 4:2.